آموزش نقشه کشی صنعتی جلد ۱ مهندس حدادی

آموزش نقشه کشی صنعتی 

در این مقاله ما در مورد چگونگی آموزش نقشه کشی صنعتی ، مدت زمانی آن و هزینه هایی که شما باید بپردازید صحبت میکینم . ما برای دوستان شهرستانی هم برنامه ریزی ویژه ای داریم که در این مقاله می خوانید . داشتن یک ذهن منظم و سه بعدی برای هر مهندس مکانیک و یا هر نقشه کش ماهر بسیار ضروری است . آموزش نقشه کشی صنعتی بصورت حرفه ای و سریع  و مطابق با جلد یک کتاب آقای مهندس حدادی را با ما تجربه کنید .

آموزش نقشه کشی صنعتی 1 مهندس حدادی شرکت طرح و فن

فرآیند آموزش :

در دوره آموزش نقشه کشی صنعتی جلد ۱ مهندس حدادی .ابتدا با روش های ساده شما با اصول اولیه ایجاد نما های نقشه کشی آشنا میشوید . سپس روی ایجاد دید سه بعدی آموزش را ادامه میدهیم . همراه با آموزش قوائد معمول نقشه کشی ، استاندارد های بین المللی نقشه کشی و نحوه بکارگیری صحیح آنها رو تجربه میکنید . در پایان تسلط خوبی روی نقشه خوانی و نقشه کشی استاندارد خواهید داشت .

a draw according to iso standard drawing

آموزش نقشه کشی صنعتی به روش ایزو نمونه نقشه یک پوسته

زمان برگزاری و مدت دوره :

دوره آموزش نقشه کشی صنعتی  برای هر کدام از کتاب های جلد ۱ و جلد ۲ ( مهندس حدادی ) ۲۰ ساعت است . کلاسها هفته ای ۳ ساعت در روزهای شنبه الی سه شنبه ( از ساعت ۵ الی ۸ ) برگزار میشود .
برای دوستان شهرستانی در صورت به حد نصاب رسیدن ، روزهای چهارشنبه از صبح تا عصر بمدت ۸ ساعت پیش بینی شده است .
دوره های آموزش نقشه کشی  نیمه دوم هر ماه با حداقل ۵ نفر و حداکثر ۱۵ نفر شروع خواهد شد .

هزینه دوره و نحوه پرداخت :

هزینه کل دوره برا ی ۲۰ ساعت آموزش ۶۰۰ هزار تومان است که در سه قسط دریافت میگردد  . جلسه اول رایگان است و در طول دوره نیز امکان انصراف برای شما وجود دارد و شما فقط هزینه ساعات آموزشی که استفاده کرده اید را پرداخت خواهید کرد .

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی :

بنا به درخواست شما . برگزاری دوره آموزش نقشه کشی صنعتی برای کلیه کتاب هایی که در موسسات آموزش عالی و دانشگاه ها تدریس میشود بصورت خصوصی و نیمه خصوصی امکان پذیر است .
ما در خدمت شما هستیم و سعی میکنیم با آموزش خوب و سریع ، رضایت شما را کسب کنیم .
برای توضیحات بیشتر با تماس بگیرید . ۰۹۹۱۲۰۴۵۵۴۳ .- ۸۸۵۵۵۲۴۱